KAYIT

Merhaba sevgili Bien de Maraton sever.

Aşağıdaki form ile BdM Volume 5 ön kayıt yapmanız mümkündür. Katılım şartlarını dikkatlice okuyup onayladıktan sonra formu doldurabilirsiniz. Ön kaydınız ile beraber otomatik bir mail alacaksınız, en kısa zamanda kaydınızın durumu ile ilgili ikinci bir mail alacaksınız.
* Maraton gerçekleştiği sırada kapıdan bilet satışı olmayacaktır. O yüzden belirtilen sürelerde kayıt yapıp, katılımcı olarak onay almanız gerekmektedir.
* Onay aldıktan sonra belirtilen sürede ödeme yapmaz iseniz kaydınız iptal edilecektir. Ve tekrar ön kayıt yapmanız gerekecektir.
* BdM kaydı tüm maraton sürecini kapsamaktadır. Tek bir gece için kayıt alınmayacaktır.
* BdM sadece orta ve ileri seviye dansçılar içindir.
* Katılımcıların kontenjanı en fazla 180 kişidir. Kadın-erkek dansçı sayısının eşit olması ön planda tutulmaktadır.
* Dans pistinin kalitesi için kaydınıza onaylamadan önce bulunduğunuz şehirde referans sayılabilecek eğitmenler veya sosyal dansçılar ile sizinle ilgi bilgi almak amaçlı iletişim kurabiliriz. Organizasyon bu bilgileri göz önünde bulundurarak ön kaydınızı gerekirse ret edebilir.
* Onaylanan ve ödemesi yapılan kayıtların iptalinde ödenen maraton ücret iadesi yapılmaz.
* Yapılan kayıt devredilemez.
* Partnerli kayıtlarda, partnerinizin de ayrı bir ön kayıt formu doldurması gerekmektedir.
* Partneri kayıt olmayan yada partnerlerinin ön kaydı ret edilen katılımcıların da kayıtları tekrar gözden geçirilir ve maraton menfaatine gerekirse iptal edilir.
* Konaklama kaydı yapan katılımcıların otel kayıtları, konaklama ücretini belirtilen süre içinde ödememesi durumunda haber vermeksizin iptal edilecektir.
* Double ve Trible oda tercihlerinde, oda arkadaşı olarak yazılan isimlerin de maraton katılımcısı olması gerekmektedir.
* Double ve Trible oda tercihlerinde oda arkadaşı bulma organizasyon sorumluluğunda değildir. Oda arkadaşı bulamayan misafirin gecelik konaklama farklarını otel katılımcıdan tahsil edecektir.
* Formu doldurduğunuzda otomatik bir geri dönüş alacaksınız. Eğer mail kutunuzda göremiyorsanız lütfen önemsize düşen maillerinizi kontrol ediniz. Eğer orada da gelen bir mail yok ise e-mail adresinizi yanlış girmiş olabilirsiniz. Ön kayıt formunu tekrar doldurunuz.

Yukarıda belirtilen katılım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.

--------------------------------------------------------------

AD SOYAD :

CİNSİYET:

* Kadın kayıtlarımız ne yazık ki kapandı. Sadece tek erkek kayıtları devam ediyor.

ŞEHİR :

DOĞUM YILINIZ :

E-MAİL :

TELEFON :

FACEBOOK LİNKİNİZ / HESABINIZ :

--------------------------------------------------------------

TANGO DENEYİMİNİZ?

DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TANGO MARATONUNA KATILDINIZ MI ?

NE SIKLIKTA MİLONGALARA GİDERSİNİZ?

CABACEO HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?*Cabaceo Tercih ederim.*Ne o? Yenecek bişey mi? İkramlarınıza bayılıyorum gerçekten.*Cabaceodan sonuç alamazsam yaklaşır sorarım.*Eğer dikkati başka bir yerdeyse omzuna dokunur davet ederim.*Cabaceo yapamıyorum gelip sormasını beklerim.

--------------------------------------------------------------

PARTNERİNİZ VAR MI?:

PARTNERİNİZİN ADI SOYADI?

*Partnerli de olsa kadın kayıtlarımız kapanmıştır.
--------------------------------------------------------------

KONAKLAMA BİLGİLERİ (Otelde konaklama yapmayacaksanız doldurmayınız)

ŞU AN İÇİN ELİT PALAS ODALARI DOLMUŞTUR. HERHANGİ BİR REZERVASYON İPTALİ DURUMUNDA TEKRAR AÇILACAKTIR. BESTEKAR SOKAKTA HEMEN HEMEN AYNI FİYAT VE KALİTEDE ELİT PALASA YAKIN OTELLER MEVCUTTUR.
ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.